piątek, 31 stycznia 2014

China Glaze - Icicle

China Glaze - Icicle pochodzi z świątecznej  kolekcji Let it Snow! z 2011 roku. To bardzo fajny srebrny foil, do pełnego krycia potrzebne są 2 cienkie warstwy lakieru. Szybko schnie i ładnie błyszczy. Konsystencja lakieru jest lejąca, ale nie przeszkadza to w aplikacji. Myślę,że będzie idealny pod wszelkie wzroki i stemple. Zdjęcia zrobione w sztucznym świetle.



Miłego dnia :)

wtorek, 28 stycznia 2014

Vipera - High Life 817

Wiem, bardzo długo mnie tu nie było. Dopadło mnie wiele obowiązków i wpadłam w wir pracy... niestety czasu na blogowanie brakło... ale to nie oznacza ,że wypadłam całkowicie z lakierowego świata i paznokcie nosiłam saute . Co to, to nie! Mam nadzieję ,że nie dopadnie mnie kryzys blogowy zbyt szybko i na tak długo jak teraz i postaram się dodawać posty jak najczęściej! Bo jest co pokazywać! Lakierowe zbiory przekroczyły 800 sztuk i kolejny helmer czeka. Tak więc bardzo przepraszam ! szczególnie tych, którzy mimo wszystko zaglądali tu od czasu do czasu. 
A teraz do rzeczy!  Vipera - High Life 817 to neonowy róż o wykończeniu jelly. Do pełnego krycia potrzebowałam 2 warstw! tak, tak dobrze widzicie, tylko 2! a to dlatego ,że lakier jest takim trochę lekko kremowym żelkiem ( mam nadzieje ,że wiecie o co mi chodzi ;P). Czas wysychania w normie, ja i tak najczęstszej używam przyspieszającego topa, więc nie zwracam zbytnio na to uwagi. Konsystencja lakieru jest w sam raz, dobrze rozprowadza się po płytce i nie rozlewa się po skórkach. 


Miłego wieczoru :)

piątek, 1 listopada 2013

Pink mix!

Dziś przygotowałam dla was przesłodzony, zmiksowany mani :P Chciałam się poczuć trochę bardziej dziewczęco i wyszło mi takie jakieś połączenie :P

Do zrobienia tego mani użyłam :
- Essie - Secret Stash
- Essie - Neo Whimsical
- Kiko Sugar Mat - 642 
- China Glaze  - Razzle me Dazzle me
- Wibo - Effect Matte Glitters nr.2




i jak wam się podoba???

Dobranoc :)

piątek, 25 października 2013

China Glaze - Scattered & Tattered + Essie - Marshmallow

Na dziś mam dla was przepiękny chinko-essiakowy duet :P China glaze - Scattered & Tattered pochodzi z kolekcji Glitz Bitz n' Pieces. W przezroczyste bazie pływa mnóstwo czarnego i czerwonego glitteru w równych kształtach. Efekt jest niesamowity! Położenie go na białą bazę wydawało mi się najlepszym pomysłem, bo dzięki temu widać całe jego piękno :) Bardzo długo kusiła mnie ta kolekcja i nareszcie się zdecydowałam. I oczywiście ,ani trochę nie żałuję. Jeżeli chodzi o konsystencję to jest idealna, aplikacja jest łatwa i przyjemna. Przede wszystkim nie trzeba '' łowić'' brokatu ! Na zdjęciach mam tylko jedną warstwę. Uwielbiam takie brokatowe toppery, mogłabym kupić wszystkie :D




Jestem zła ,bo w Ikei nie ma helmerów! I nie wiem czy w ogóle jeszcze będą... i gdzie ja mam trzymać lakiery??? Helmer jest dla mnie najwygodniejszą opcją i chciałam dokupić drugi, a tu taki niefart ...czy ktoś też ma takie straszne problemy jak jak ?:P

Dobrej nocy :)

środa, 23 października 2013

Color Club - Pucci-licious

Color Club - Pucci-licious pochodzi z kolekcji Poptastic na wiosnę 2010. To lakier w odcieniu fioletu z niebieskimi tonami. W rzeczywistości jest jaśniejszy ,ale niestety mój aparat strasznie wyłapuje niebieskie tony i nawet w programie graficznym nie umiałam nic z tym zrobić... Do pełnego krycia potrzebne są 2 warstwy. Konsystencja lakieru jest w sam raz, bardzo dobrze aplikuje się lakier na płytkę. Pędzelek wygodny, jak w każdym CC. Ta kolekcja przypadła mi strasznie do gustu. Jeżeli któraś z was śledzi mnie na instagramie to pojawiło się tam jeszcze parę innych odcieni, tak jak i nowości lakierowych ,które ostatnio wpadł w moje łapy :P Zrobię niedługo posta z nowościami, ale czekam jeszcze na jedną paczkę z Victoria's Beauty :)




 Lecę malować paznokcie i wrzucić na siebie jakieś ciuchy ,bo dziś mój tato ma 50 urodziny i idzimy z tej okazji na kolekcję :) Tak więc miłego dnia :):)

Cmok,Cmok :*

wtorek, 15 października 2013

China Glaze - Happy go Lucky

China Glaze - Happy go Lucky pochodzi z kolekcji Up & Away na wiosnę 2010. To piękny, słoneczny żółty o kremowym wykończeniu. Jak większość żółtych lakierów potrzebuje do pełnego krycia 3 cienkich warstw. Konsystencja jest średniej gęstości ,nie rozlewa się po skórkach. Pędzelek standardowy jak w każdej chince. Aplikacja była bardzo przyjemna. Chyba ten lakier zostanie moim ulubionym żółtkiem. Nie smuży i nie bąbelkuje, a miałam do czynienia z lakierami w tym kolorze, które sprawiały wiele problemów... niektóre tak smużą ,że i 4 warstwy to mało. 
Na zdjęciach bez topa.




Dobrej nocy :*

poniedziałek, 14 października 2013

Essie - Mod Squad

Essie - Mod Squad to lakier z kolekcji wiosenne na 2007 rok. Piękny ciemniejszy, barbie róż, lekko rozbielony o kremowym wykończeniu. Ma niesamowity połysk! Do pełnego krycia potrzebowałam 2 cienkich warstw. Jest to wersja z cienkim pędzelkiem. Aplikacja bezproblemowa, konsystencja o średniej gęstości. Nie rozlewa się po skórkach i nie bąbelkuje. Za bardzo za różem na paznokciach nie przepadam, ale ten jest taki uroczy :D jednocześnie kobiecy i dziewczęcy ( jeżeli wiecie co mam na myśli). Czas wysychania w normie.
Na zdjęciach bez topa.



 Paznokcie powoli zaczynają mi odrastać! stosowanie polerki ewidentnie im służy :) mam nadzieję ,że uda mi się wyhodować coś dłuższego niż 2 mm :P

Miłego dnia!!!!

czwartek, 10 października 2013

China Glaze - Sunday Funday

China Glaze - Sunday Funday pochodzi z kolekcji Avant Garden na wiosnę 2013. To piękny niebieski lakier o kremowym wykończeniu. Do pełnego krycia potrzebowałam 2 cieniutkich warstw. Myślę ,że nawet jedna grubsza dałaby radę. Konsystencja lakieru jest niesamowicie kremowa, dzięki czemu aplikacja jest łatwa i przyjemna. Lakier ma piękny połysk i nie sprawia absolutnie żadnych problemów podczas nakładania. Pędzelek standardowy, jak w każdym ChG. 





Miłego dnia :)